SP Başkanlık Seçimine Kendi Adayını Çıkaracak

Saadet Partisi 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kendi adayı ile yarışacak. Genel Başkan Karamollaoğlu Aday çıkaracaklarını ve samimi bir şekilde yarışacaklarını belirtti.

SİYASET 12.01.2018, 23:23
SP Başkanlık Seçimine Kendi Adayını Çıkaracak

Saadet Partisi Cumhurbaşkanlığı (Başkanlık) Seçiminde Aday Belirleyecek. 16 Nisan referandumunda oluşan evet ve hayır bloku giderek daha da keskinleşmeye başlarken Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da bu konuda bir açıklama yaptı.

Gaziantep’te basın mensupları ile yaptığı toplantıda konuşan Karamollaoğlu başkanlık seçimlerinde bir aday belirleyeceklerini ve bu adayın da samimi bir şekilde yarışarak kazanacağını ileri sürdü.

Hükümetin iç ve dış politikalarını eleştiren SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, hükümetin rant olmayan bir yere yatırım yapmadığını ifade etti. Ülkemizin geçmişinin rant uğruna satıldığını ve bazı açıkların bunlarla kapatıldığını ileri süren Karamollaoğlu, şimdi ise geleceğinin satıldığını iddia etti. Yapılan büyük projelerde para verilmeden yapıldığı iddia edilse de uzun vadede bu projelerin ülkemize kambur oluşturacağını belirtti.

İzlenen politikalardan duyulan rahatsızlığı belirten Karamollaoğlu her geçen gün rahatsızlık duyanların sayısının da arttığını ifade etti. Dolayısıyla düzenin böyle devam edemeyeceğini belirten Karamollaoğlu bunun için başkan adaylarının iddialı olacağını da belirtti.

Belediye Başkanlarının görevden alınması hususuna da değinen Karamollaoğlu, bu konuda seçilmiş insanların değerinin kalmadığını dile getirdi. Ülkemizin başına bela olmuş bazı sorunların hükümet tarafından çözülmüş olmasının olumlu olduğunu ifade eden Karamollaoğlu ancak buna dayanarak 50 tane hata yapılamayacağını belirtti. Başkan adayı hakkında ayrıntılı bilgi vermeyen Karamollaoğlu adayın iddialı olacağını belirtmekle yetindi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@