Siyasilerin Bayram Programı Belli Oldu

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde hangi siyasi lider bayramını kiminle nerede geçirecek belli oldu.

Siyasilerin Bayram Programı Belli Oldu

Bu Bayram Kim Nerede?

Yarın kurban bayramı arifesi ve liderler bayram programlarını netleştirdi.

TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay bayramın ilk günü İstanbul’da oalcak. Yıldırım daha sonra memleketi Erzincan’a gidecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bayram boyunca ailesiyle başkent dışında olacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise bayramını Ankara’da geçirecek. MHP’nin bayramlaşma töreni bayramın ikinci günü 14.00’da Ankara’da parti genel merkezinde yapılacak.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise bayrama memleketi Kocaeli’nde girecek. Bayramın ikinci günü partililerle bayramlaşma için Ankara’da bulunacak.

BBP lideri Mustafa Destici bayram namazını Tacettin Dergahı’nda kılarak Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret edecek. Bayramın 2. günü Ankara’da parti bayramlaşması yapılacak.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bayram namazını Ankara Hamidiye Camii’nde kılacak ve ikinci gün partililerle bayramlaşma gerçekleşecek.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal bayramda memleketi Afyonkarahisar’da olacak.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek bayramda İstanbul’da olacak.

Erdoğan Bayramda Nerede Olacak?

Tüm liderlerin bayram programları belli olurken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bayramda nerede olacağı sorusuna ilişkin bir açıklama gelmedi. Ancak AK Partili siyasilerin bayramın ilk günü İstanbul’da olacağı düşünülürse Erdoğan da İstanbul’da olarak parti içi bayramlaşma törenini bayramın ilk günü yapabilir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 08:31
YORUM EKLE