Saadet Partisi 19 Mayıs Mesajında Tüm Partileri Bir Araya Getirdi

Saadet Partisi 19 Mayıs gençlik ve spor bayramını kutladığı video mesajda birlik ve beraberlik vurgusu yaparak tüm siyasi parti liderlerini bir araya getirdi.

SİYASET 20.05.2020, 10:28
Saadet Partisi 19 Mayıs Mesajında Tüm Partileri Bir Araya Getirdi

Birlik ve Beraberlik Mesajı Verildi

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, korona virüs nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle buruk kutlandı. Ancak siyasi ve bürokratlar iyi temennilerini yayınlamayı ihmal etmedi. Vatandaşlar ise törenlere katılamadı, Anıtkabir’i ziyaret edemedi ancak evlerinde bayramı anmayı ihmal etmedi.

Saadet Partisi tarafından 19 Mayıs’ı kutlamak adına bir video yayınlandı. Videoda tüm siyasi parti liderleri bir araya getirildi ve birlik ve beraberlik mesajı verildi. Partiye ait sosyal medya hesabından paylaşılan videoda 19 Mayıs 2020 tarihinin siyasette yeni bir başlangıç olması temennisi yer aldı.

Tüm siyasi parti liderlerinin yer aldığı videoda SP lideri Temel Karamollaoğlu konuşma yaptı. Mesajında bugünlerde ülke olarak en çok ihtiyaç duyulan şeyin ortak akıl olduğu vurgusunu yaptı. Ayrıştıkça değil, birleştikçe güçleneceğimizin mesajını verdi. Kimseyi ayrıştırmayan mesaj beğeni topladı.

19.19’da Tek Yürek İstiklal Marşı Okundu

Bugün sokaklara çıkarak bayramı kutlamak mümkün olmasa da Atatürk ve vatan şehitleri unutulmadı. Saatler 19.19’u gösterdiğinde tüm vatandaşlar balkon ve camlara çıkarak hep birlikte İstiklal Marşını okudu. Ayrıca balkonlarda dalgalanan albayraklar da unutulmadı. 19 Mayıs bu sene de evden kutlanmak durumunda kalındı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)