Meral Akşener’den İmamoğlu Yorumu

Elazığ’da yaşanan deprem felaketinden sonra deprem bölgesine giden İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun daha sonra Erzurum’a kayak yapmaya geçmesi büyük eleştiri konusu olmuştu.

SİYASET 01.02.2020, 10:00 04.02.2020, 00:03
Meral Akşener’den İmamoğlu Yorumu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmir’deki programının ikinci gününe Balçova, Buca, Konak ve Karabağlar ilçelerini ziyaret ederek esnafla sohbet ettiği ve onların sorunlarını dinlediği görüldü. Partisinin ilçe başkanlıklarını ziyaret eden Akşener’e sorulan, İmamoğlu’nun Erzurum tatiliyle ilgili soruya cevap olarak ise, “Kendisinin insanların günlük hayaya neler yaptığı ile ilgilenmediği cevabını verdi. Bu tür soruların cevabını seçmen her zaman kendi vicdan ve akıl ekseninde verecektir ” açıklamalarında bulundu.

İlçelerdeki ilçe başkanlığı ziyaretlerinin ardından esnaflarla sohbet eden Akşener’in esnaflarla yaptığı sohbette sık sık not tutması gözlerden kaçmadı. Meral Akşener’de Perşembe günü grup toplantısında not aldığı tüm sorunlara değineceğini ifade etti.

İmamoğlu Eleştirilere Yanıt Verdi

Kendisinin ailesi ile birlikte yaptığı tatile getirilen yoğun eleştiriler üzerine açıklama yapan İmamoğlu, Vatan, bayrak, inanç ve ailesinin kendisi için kutsal olduğunu belirterek yapılan bu eleştirilerin son derece yersiz ve İstanbul’u kaybetme hırsıyla yapıldığını belirtti. Her zaman ailesine vakit ayırmadığında üzüntü yaşadığını dile getiren İmamoğlu, çocuklarını asla siyasi manzaraya sokmadığını belirtti. Bu sebeple çocukları ile vakit geçirmeyi kendisi için çok önemli bir görev bildiğini ve onlarla bir arada olarak 2-3 gün vakit geçirmenin manevi önemine değindi. İmamoğlu Elazığ’a giderek tüm sorumluluklarını yerine getirdiğinin de altını çizdi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@