Mehmet Ağar’dan Yeni Parti İhtimali Görmüyorum Açıklaması

Eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar, kurulacağı söylenen yeni parti ile ilgili açıklamasını yaptı. Evet, Ağar’dan yeni parti açıklaması… ‘‘Yeni Bir Parti İhtimalini Görmüyorum.’’

SİYASET 09.03.2019, 22:07
Mehmet Ağar’dan Yeni Parti İhtimali Görmüyorum Açıklaması

Yeni Parti Kurulacak mı?
Bir süredir devam eden söylemler, aynı zamanda halkı da meraklandırdı. Siyasetçilerin kendi aralarında olan yeni parti tartışması için Mehmet Ağar’da konuştu. Katıldığı bir programda sorulan sorulara kayıtsız kalmadı. Kendi fikrini bu şeklide bir ihtimal görmediğini bildirerek açıkladı.

Mehmet Ağar;
"Bahse konu kişilerin bu konuda çıkış yapmaları için hiçbir meşru mazeret yok ellerinde. Sonuç olarak onların geldiği her makamın altında yatan emek, ter, gayret Tayyip Erdoğan'a ait. Sırtında omuzlarında taşıyarak makamlar ikram etti insanlara. Siyasette bir yere gelme şansı oldu. Siyasette bir yere gelmek herkesin kendi bilek gücü ile olur. Onlar da Tayyip Bey gibi bir mücadelenin içerisinde Allah vergisi olması gereken liderlik kabiliyetleri olsa onlar olurdu, Tayyip Bey olamazdı." Şeklinde konuştu.

Mehmet Ağar yeni parti açıklaması direkt olarak ‘‘Ben öyle bir olasılık, ihtimal görmüyorum.’2 şeklindeydi. Partinin açılma ihtimalini görmeyen siyasetçi, milletin de buna gönüllü olmayacağı yönünde konuştu. Sağduyuya davet eden ve bu hususta konuşan Ağar, gelecek zamanlarda durumun ne olacağının belli olacağını söyledi. Tüm Türkiye sabırsızlıkla bekliyor, acaba yeni parti açılacak mı? Detaylar verilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)