İnce O Kişiyi Aradı Özür Diledi

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce sahneden korumaları tarafından atılan kişiyi arayarak özür diledi.

SİYASET 29.05.2018, 11:56
İnce O Kişiyi Aradı Özür Diledi

Sorumluluk Bana Ait

Çiğli’de Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce ile fotoğraf çektirmek için sahneye çıkan kişinin fotoğraf çektirdikten sonra korumalar tarafından sahneden atılması büyük tepki toplamıştı. Bu görüntülerden rahatsızlık duyan İnce de vatandaşı aradı ve özür diledi.

İnce korumaların sorumluluğunun da kendisinde olduğunu bu sebeple hatalı olduğunu belirtti ve vatandaştan özür diledi. Sahnede yaşananlar hakkında kusura bakma diyerek özür dileyen İnce’ye vatandaştan ise sorun yok şeklinde cevap geldi. Özür dilemesine de gerek olmadığını ifade eden vatandaş ise bu aramadan son derece memnun oldu.

Kameraların önünde konuşmayı gerçekleştiren İnce böylelikle büyük bir incelik göstermiş oldu. Toplumun büyük bir kesiminden tepki toplayan bu davranış ise bu sayede tatlıya bağlanmış oldu. İnce fotoğraf çekildiği sırada ise vatandaşla yakın bir poz vermiş ve elini de omzuna atmıştı. Ancak poz verip diğer tarafa yönelmesinin ardından korumalar güvenlik sebebiyle vatandaşı uzaklaştırırken aşırı güç uygulamışlardı. Seyircilerin içine doğru iteklenen vatandaşta ise herhangi bir yaralanma olmadığı da ifade edildi. Akıllarda ve sosyal medyada ise tıklanma rekorları kıran o görüntüler yer etti. Özür dileme videosu ile birlikte bu olayın da unutulacağını ifade edebiliriz. Halk arasına sık bir şekilde karışan İnce bu davranışıyla da takdir topladı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)