İnce: Değişim Rüzgârını Görüyorum

Seçim çalışmaları kapsamında mitinglerine tam gaz devam eden CHP cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce bu işin tamam olduğunu ve değişim rüzgarını gördüğünü iddia etti.

SİYASET 19.06.2018, 10:56
İnce: Değişim Rüzgârını Görüyorum

Oy Kullanıp YSK’ya Gideceğim

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Elazığ mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. İnce oyunu Yalova’da kullanacağını ardından da Ankara’ya YSK’nın önüne gideceğini açıkladı. Böylelikle oyların çalınmasının önüne geçeceğini ifade etti.

İnce değişim rüzgarını gördüğünü iddia ederek bu işin tamam olduğunu belirtti. İnce mitingi sırasında Erdoğan’a yüklenmeyi de ihmal etmedi. İnce Türkiye’nin devasa sorunlarının bulunduğunu ifade etti ve bu sorunların yorgun bir adam tarafından çözülemeyeceğini iddia etti. Erdoğan’ın ne ile kavga ettiyse o şeyin yükseldiğini iddia eden İnce, faiz ve doları örnek verdi. Bunun yanı sıra İnce ile de kavga ettiğini ve İnce’nin de yükseldiğini ifade etti.

Muharrem İnce Erdoğan’ın dördüncü köprüyü nereye yapacaksın sorularına karşı da yanıt verdi. İnce gariban bir cumhurbaşkanı adayı olduğunu iddia etti ve Elazığ ile Edirne arasında gönül köprüsü kuracağını belirtti.

Terörle Mücadele

İnce terörün her türlüsü ile mücadele edeceklerini de belirtti. Bu kapsamda IŞİD, FETÖ, PKK terör örgütlerinin adını saydı. İnce, ülkenin kaynaklarını kıraathane açmak için kullanmayacağını bunun yerine yatırım yapacaklarını ifade etti. Atıl olan sanayinin aktifleştirilmesi için çalışmalar yapacaklarını da ifade etti. İnce bu açıklamalarının ardından projelerinden bahsetti.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Enes aydın 3 yıl önce
Bizde tamamen gideceğin rüzgarını görüyoruz ince