İçişleri Bakanı Soylu Törende duyurdu. 10 Bin Polis Daha alıyoruz Dedi.

İçişleri Bakanı yeni 10 bin polis alımı yapılacağını duyurdu.

İçişleri Bakanı Soylu Törende duyurdu. 10 Bin Polis Daha alıyoruz Dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı POMEM Mezuniyet töreninde Trafik Cezaları ile gelen paralar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sosyal bütçesine gidiyor ve oradan da fakir fukaraya dağılıyor." dedi. PKK ile mücadeleye ilişkin de açıklamalarda bulunan Soylu "Şehirden tamamen sildiğimiz PKK'yı kırsalda da mağaraların içine tıktık." ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mamak Belediyesi Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen "Elmadağ Şehit Mustafa Büyük poyraz Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü 22. Dönem POMEM Mezuniyet Töreni"ne katıldı.
Trafik cezaları ile ilgili de açıklamalarda bulunan Soylu, "Trafik cezalarından gelen paralar Maliye'ye gitmiyor.

Birtakım tezviratlar yapıyorlar. Bu trafik cezalarından gelen paralar Maliyeye değil Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sosyal bütçesine gidiyor ve oradan da fakir fukaraya dağılıyor." dedi.

Süleyman Soylu konuşmasının devamında, "Şimdi yeni bir 10 bin polis daha alıyoruz" hemen hemen tamamladık dedi.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 13:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmet torunoğlu
İsmet torunoğlu - 8 ay Önce

Sayın bakanim yaş sınırı 35 olsa mümkün mü oğlum 1987 doğumlu 15 temmuzda askerdi izmirde hainlerle günlerce çatıştı herkes biryerlere gitti oğlum gidemedi eğer yaş 35 olursa şansı olabilir diye umuy etmıştim.Allah'a emanet olun.

Selim BİLGETEKİN
Selim BİLGETEKİN - 8 ay Önce

Onlisans yaş siniri ne olur sizce