Erdoğan’ın 23 Nisan Kutlaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan yayınladığı videolu mesaj ile çocukların bayramını kutlarken, bayramı torunları ile birlikte geçirdi.

SİYASET 23.04.2020, 20:42
Erdoğan’ın 23 Nisan Kutlaması

Erdoğan Bayramı Torunları ile Kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan korona virüs nedeniyle 100. Yıl için yapılan törenlere katılmadı. AK Partililer ile muhalefet liderleri önce Anıtkabir’e sonra da ilk meclise ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan ise bu saatlerde tüm çocukları temsilen torunları ile bir araya gelerek 23 Nisan’ı kutladı. Erdoğan’ın torunları ile çekilen fotoğrafı, Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın tarafından paylaşıldı. 

Videolu 23 Nisan Mesajı Yayınladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2010 ve 2019 yılları arasında 23 Nisan’da buluştuğu çocuklarla çekilen fotoğraflarından oluşan bir video hazırlandı. Klipteki videonun yanı sıra Erdoğan tüm çocuklara olan mesajlarını sesli bir şekilde ulaştırdı. Çocuklar için düşünceleri ve iyi dileklerini iletti. Aynı zamanda çocuklara 23 Nisan bayramını armağan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını yad etti. 

23 Nisan Coşkusu Eksik Kaldı

Tüm dünyanın yanı sıra ülkemizde de korona virüsle mücadele hız kesmeden devam ediyor. 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramının 100. Yılı da koronalı günlere denk geldi. Bu nedenle 100. Yıl coşkusu eksik kaldı ve herkes bayramı kendi imkanları ile kutladı.

Bayram kutlamalarını okullarda, stadyumlarda yapamayan çocuklar da çektikleri videolar ve okudukları şiirleri paylaşarak bayramı kutladı. EBA TV kanallarında çocukların videoları yayınlanarak kamuoyunun 23 Nisan’ı kutlandı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)