Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Flaş Yapısal Reform Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim çalışması için gittiği Haymanada halka seslenirken yapısal reformlar başlattığını ve süratle gerçekleştireceğini söyledi.

SİYASET 29.03.2019, 00:05 30.03.2019, 20:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Flaş Yapısal Reform Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan yapısal reform hakkında halka açıklamalarda bulundu. Yapısal reformlar ile ilgili olarak başta çiftçilerimizin sıkıntılarını biliyoruz, bunun için çalışmalarımız devam etmekte öncelik olarak Bioenerji tesisimizi kurmaya karar verdik. Bu tesiste amacımız damızlık yetiştirenlere destek olarak küçük baş hayvancılığı en üst seviyeye çıkartacağız dedi.

Döviz kurlarındaki artış sebebi ile enflasyonun üst seviyelere çıkması maalesef çiftçilerimizi olumsuz yönden etkilediğini biliyoruz. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri döviz hamlesi yaparak enflasyonumuzu yukarı çekme gayesindeler.

Seçimlerden sonra yapısal reformları hayata geçirdiğimiz zaman çiftçilerimiz olmak üzere dar gelirli vatandaşlarımın sıcak yuvaya kavuşması için TOKİ aracılığı ile konut yaparak taksitle kira öder gibi ev sahibi yapacağız dedi. Bir çok ilimize ve ilçemize spor salonları, kütüphane, konferans salonları, yaşam merkezleri, hizmet binaları, TOKİ konutları, Okullar, Yollar, Stadyumlar, Köprüler, Hızlı trenler vb birçok tesise imza attık atmaya devam edeceğiz dedi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)