Çubuk’a Yeni Başkan Geliyor ‘’Şükrü Acıelma’’

Yeni dönem Ankara Çubuk Belediyesi Başkanlığı için Ak Parti’den ve Çubuk ilçesi halkı tarafından Şükrü Acıelma'nın aday olması bekleniyor.

Çubuk’a Yeni Başkan Geliyor ‘’Şükrü Acıelma’’

Ankara’nın hem tarihi, hem doğal güzellikleri hem kültürü hemde ekonomisi ile parlayan yıldızları arasında yer alan Çubuk ilçesi belediye başkanlığı için Şükrü Acıelma'nın aday olması bekleniyor.

Özellikle Çubuk İlçesinin potansiyelinin aşağısında kaldığını düşünen ilçe halkı bu anlamda hem vizyonu, hem tecrübesi hem de iş ahlakı ile doğup büyüdüğü şehirde belediye başkanlığına aday adaylığı konusunda Şükrü Acıelma’ya büyük destekte bulunmaktadırlar.

7dbe0ab9-6e2b-4dc2-acc2-c62c6d48db51.jpg

Tecrübe ve Profesyonel Yönetim 
Çubuk İlçesinin potansiyelinin çok altında yönetildiğini düşünen ilçe halkı Şükrü Acıelma'nın sahip olduğu hem tecrübe hem de profesyonel yönetim anlayışı ile bunu kısa sürede hayata geçireceğini ifade etmektedirler.

Özellikle hem aile yaşantısı hem de çalışma hayatı ile her zaman örnek bir kişilik olan Şükrü Acıelma devlet bünyesinde görev aldığı tüm işlerde göstermiş olduğu kaliteli ve geleceğe yönelik hizmet anlayışı ile büyük takdir toplamış durumdadır. 2001 yılında başladığı devlet hizmetinde göstermiş olduğu başarı ve kalite ile halen İçişleri Bakanlığı Kontrolörler Kurulu Başkanlığında yürütmekte olan Şükrü Acıelma bu anlamda büyük bir tecrübe ve iş ahlakına sahip durumdadır. İçişleri bakanı adına ülke genelinde belediyeler üzerinde teftiş soruşturma araştırma görevleri yürütmekte olan Acıelma aynı zamanda bir çok STK da görev almaktadır. 2014 ile 2017 yılları arasında Çubuk Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Şükrü Acıelma bu 3 yılda ilçe halkını tüm sorunları ile ilgilenmiş ve oldukça saygı duyulan bir isim haline gelmiştir.

b9f0e216-79d1-4842-92b5-615379eea265.jpg

Çubuk İlçesinin Evladı Şükrü Acıelma 
Evli ve 2 çocuk babası olan Şükrü Acıelma 1981 yılında Çubuk’ta dünyaya gelmiştir. Ortaöğretimi Çubuk İmam Hatip lisesinde bitiren Şükrü Acıelma Üniversite Eğitimini ise Erciyes Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde yapmıştır. 2017 yılında ise Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Yerel Yönetimler Programında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Üniversite hayatına kadar Çubuk’tan ayrılmayan Şükrü Acıelma daha sonraki yıllarda da memleketi ile bağını koparmamış ve sürekli ziyaret ve hizmetlerde bulunmuştur.

c3517c79-7e56-483b-9915-0a0b512cd813.jpg

Şükrü Acıelma’nın Görev Aldığı Projeler 
Gerek kişiliği gerek eğitimi gerekse donanımı ile modern bir Belediye Başkanı vasfını taşıyan Şükrü Acıelma Çubuk ile ilgili birçok projede aktif bir şekilde yer almıştır. Çubuk ilçesinin tanıtımı ve gelişim için oldukça faydalı olan projelerden bazıları ise şu şekildedir;

Çubuk ev tipi turşuculuk projesi, Çubuk Akademi Projesi, Çubuk Agat taşı işletmeciliği projeleridir.  Ayrıca yerel yönetimlerle ilgili birçok projede aktif şekilde rol alarak kendini Çubuk belediyesi başkanlığı için tam donanımlı bir hale getirmiştir.

e1699980-ae33-484a-ad2c-6d92b2569a60.jpg

Ak Parti İçerisindeki En Güçlü Aday
Gerek kişiliği gerekse Çubuk Halkının saygı ve sevgisini kazanması ile gerekse de Çubuk ile ilgili yaptıkları ile yapılan değerlendirmelerde Şükrü Acıelma’nın ismi ön plana çıktığı hem çubuk sokaklarında hem de parti içersinde yüksek sesle ifade edilmektedir.

e6606875-d556-46be-bdb4-19d9cb24150e.jpg

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan acıelma
Ayhan acıelma - 9 ay Önce

Çubuk için şükrü acıelma doğru bir karardır eğer şükrü bey olmassa hem çubuk hem ak parti kaybeder

ADEM AVAN
ADEM AVAN - 9 ay Önce

Allah yolunu açık etsin Başarılar dilerim