Bekir Bozdağ’dan CHP Cumhurbaşkanı Adayı Yorumu

Bekir Bozdağ CHP cumhurbaşkanı adayı ile ilgili bir açıklamada bulundu. Seçimin kaybedeni CHP içerisinden biri olacak dedi.

SİYASET 06.05.2018, 09:35 05.05.2018, 21:27
Bekir Bozdağ’dan CHP Cumhurbaşkanı Adayı Yorumu

Seçimin Kaybedeni CHP

Bekir Bozdağ, cumhurbaşkanı adayı gösterilen Muharrem İnce ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Bekir Bozdağ’ın yaptığı açıklamada seçimin kazanının belli olduğu vurgusu yapıldı. Ancak kaybedenin CHP içerisinden kim olacağının merak konusu olduğunu da sözlerine ekledi.

“Kılıçdaroğlu Seçmeninden Nasıl Oy İsteyecek”

CHP’nin Muharrem İnce’yi cumhurbaşkanlığı adayı göstermesinden sonra tüm gözler CHP kanadına çevrildi. Bu adaylık ile ilgili olarak da bir açıklama da Bekir Bozdağ’dan geldi. Bekir Bozdağ, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu sert sözlerle eleştirildi.

Daha önceki seçimlerde 7 kere Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan karşısında yenilmesine vurgu yapan Bekir Bozdağ, 8. kez yenilmemek için Kemal Kılıçdaroğlu aday olmadı dedi. Bu farklı hamle karşısında da seçimlerden sonra ya Muharrem İnce’nin ya da Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasi hayatının sona ereceğini de sözlerine ekledi.

Bekir Bozdağ konu ile ilgili yaptığı açıklamalarda ise CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun artık halkından nasıl oy isteyebileceğini de merak ettiğini belirtti. Çünkü Bekir Bozdağ’a göre Kemal Kılıçdaroğlu kendi kriterlerini kendisi çiğnemiştir. Ancak bu durum da CHP’lilerin sabrını taşıracaktır. Bekir Bozdağ seçim sonucuna göre CHP cephesinde bir değişimin yaşanacağının kaçınılmaz olduğunu da sözlerine ekleyerek; CHP’den kaybeden biri olacak dedi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)