Bahçeli Uzman Jandarmaların Taleplerini Dile Getirdi

MHP lideri Devlet Bahçeli uzman jandarmaların 3600 ek gösterge ile okul sürelerinin fiili hizmetten sayılması taleplerini dile getirdi.

SİYASET 14.06.2018, 21:48
Bahçeli Uzman Jandarmaların Taleplerini Dile Getirdi

Seçimden Sonra Gereğini Yapacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli uzman jandarmaların da 3600 ek gösterge taleplerinin bulunduğunu dile getirdi. Bunun yanı sıra uzman jandarma olmak için okulda geçirdikleri 1 yıllık eğitim süresinin de fiili hizmet yılından sayılması taleplerinin bulunduğunu ifade etti. Her daim uzman jandarmaların yanında olduklarını dile getiren Bahçeli bu kapsamda 24 Haziran seçimlerinden sonra gereken neyse yapacaklarını belirtti.

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 179.kuruluş yıldönümü olması sebebiyle sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Bahçeli, Jandarma personellerinin her daim yanında olduklarını ifade etti. Bu bağlamda Jandarmaların talepleri doğrultusunda kararlı bir mücadele vereceklerinin de altını çizen Bahçeli, jandarmanın tarihine de tweetlerinde yer verdi.

Selçuklu ve Osmanlı devletlerinden bu yana Jandarmaların farklı adlar altında görev yaptığını ifade eden Bahçeli güvenliğimizin ve huzurun teminatı olarak jandarmaları gösterdi. Güvenliğimiz için jandarmaların insanüstü bir çaba gösterdiklerine de dikkat çekti. Bahçeli’nin jandarmaların sorunlarına değinmesinin ardından jandarma personelleri de bir hayli memnun oldu. 24 Haziran tarihinden sonra yapılacak 3600 ek gösterge düzenlemelerini bekleyen memurların sayısı da bir hayli arttı. Bu kapsamda polis, öğretmen, hemşire, din görevlileri ve uzman jandarmalar 3600 ek gösterge düzenlemesinin hayata geçirilmesini heyecanla bekliyorlar.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)