Akşener’den Kütahya Ziyareti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin il ziyaretleri kapsamında Kütahya’yı ziyaret etti. Esnaf ziyareti gerçekleştiren Akşener partililer ile Sevgi Yolu’nda yürüdü.

SİYASET 13.01.2018, 21:31
Akşener’den Kütahya Ziyareti

Yoğun bir ilgiye maruz kalan Akşener’e birçok kişi sorular yöneltti. Vatandaşın sizle konuştuk diye maliye gelir mi acaba diye korkuyoruz sorusu üzerine korkarsanız korkutursunuz ifadesini kullandı.

Psikolojik bir davranış olarak korkuyu yorumlayan Akşener korkmuyorum ulan dediğiniz zaman iş bitmiştir şeklinde konuştu. Bunun üzerine vatandaşlar da kendisinden ilham aldıklarını dile getirdi.

Milletvekilliği ve Avukatlık Bitmiştir

Referandum öncesinde de milletvekilliği mesleğinin biteceğini dile getiren Akşener bu sözlerini hatırlatarak bitmeye başladığını söyledi. Bu kapsamda ellerinde hiçbir yetkinin kalmadığını belirten Akşener aynı şekilde avukatlık mesleğinin de bittiğini dile getirdi. Bu kapsamda siyasi gücü arkasına alan avukatların davaları kazandığını diğerlerinin ise kazanamadığını iddia etti. 

Üstelik bunun sadece siyasi davalarda değil diğer günlük davalarda dahi böyle olduğunu dile getirdi. Tüm bu sorunların üstesinden gelmek için İYİ Parti’nin illerde çalışmalarına devam ettiğini belirten Akşener bugüne kadar toplam 25 ilde yapılandıklarını dile getirdi. 

Esnaf ziyaretlerini tamamlayan Akşener daha sonra Kütahya İYİ Parti binasının açılışına katıldı. Burada da vatandaşlara hitap eden Akşener ciddi manada ilgi toplamayı başardı. 2019 Başkanlık Seçimleri için hazırlık yapan Akşener kendisine FETÖ’cü yakıştırması yapanlara karşı da bir alaka bulsunlar politikayı bırakırım yanıtını verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@