Ünlü Rapçi Miller Aşırı Dozdan Hayatını Kaybetti

Ariana Grande ile sevgili olmasıyla tanınan ünlü rapçi Mac Miller aşırı doz uyuşturucudan hayatını kaybetti.

SAĞLIK 08.09.2018, 19:27
Ünlü Rapçi Miller Aşırı Dozdan Hayatını Kaybetti

Evinde Ölü Bulundu

Henüz 26 yaşında olan rap şarkıcısı Mac Miller, dün öğle saatlerinde California'daki evinde ölü bulundu. Miller’in ailesi genç şarkıcının ölüm sebebinin aşırı dozda uyuşturucu olduğunu açıkladı.

Mac Miller 2013 yılında Ariana Grande şarkısı olan "The Way" ile tüm dünyada üne kavuşmuştu. O dönemlerde Miller ile Grande arasında aşk olduğu iddiaları ortaya atılsa da ikili sessiz kalmıştı. Miller’in ortaokul yıllarından beri süren ilişkisinin sona ermesi de bu iddiaları güçlendirmişti. Bu şekilde birkaç yıl geçtikten sonra ikili 2016 yılında resmen sevgili oldu. Aynı zamanda ikisi de kariyerindeki yükselişe devam etti.

İki yıl devam eden ilişki 2018 Mart ayında sona erdi. Ayrılığın gerekçesi olarak ise ikisinin de iş programının yoğun olması gösterildi.

Ayrılık Yüzünden mi Kötü Alışkanlıklarına Döndü?

İkili ayrıldıktan kısa bir süre sonra Ariana Grande ile Pete Davidson görüntülendi ve kısa sürede ilişki resmileşti. Hatta çift iki hafta içinde nişanlandıklarını ilan ettiler. Ancak Miller’in, Ariana Grande ile olan ilişkisi sona erdikten sonra eski kötü alışkanlıklarına yeniden döndüğü iddia edildi. Miller’in sevenleri ise bunun için Grande’i suçladılar. Bu ayrılıktan sadece 4 ay geçmişti ki Miller aşırı dozda uyuşturucudan hayatını kaybetti.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@