Sivilce Cilt Kanserine Dönüştü Hayatı Karardı

Antalya’da yaşayan Emine Kuru çenesinde çıkan bir sivilce sonrasında cilt kanserine yakalandı ve hayatı karardı.

Sivilce Cilt Kanserine Dönüştü Hayatı Karardı

Yakınları Dışladı
Antalya’da hayatına devam eden Emine Kuru’nun yaşamı çenesinde çıkan bir sivilcenin cilt kanseri hastalığına dönüşmesi sonrasında çok zorlaştı. Çenesinde cilt kanseri bulunan doku alınarak yerine kalçasından doku nakledilen Kuru ailesi ve komşuları tarafından dışlandı. Çok kötü koktuğu söylenerek görüşmekten kaçınan tanıdıkları Kuru’nun hayatını daha da zorlaştırdı. 

Kuru, kendisinin yanında sadece eşinin bulunduğunu ve eşi olmaması durumunda halinin harap olacağını aktardı. Ancak en basit işlerini dahi kendisinin yapamaması nedeniyle eşine karşı da mahcup olduğunu aktaran Kuru, bu durumundan biran evvel kurtulmak istediğini aktardı. 

43 yaşında olan Kuru, çocukları ve torunları ile de 6 aydan beridir görüşemediğini ve onları çok özlediğini de dile getirdi. Kuru, doktorunun 10 ay boyunca bu rahatsızlığı çekeceği yönünde açıklamalarda bulunduğunu söyledi. %5’lik bir ölüm riskine karşın doktoruna güvenen Kuru biran evvel eski hayatına dönmek ve sevdiklerine kavuşmak istiyor. 

Gelir olarak sadece 650 liralık engelli maaşlarının bulunduğunu belirten Kuru, herhangi bir ihtiyaçlarının bulunması durumunda kaymakamlıktan yardım talebinde bulunduklarını da dile getirdi. 3 ay boyunca tedavi gören Kuru, gerekli tetkiklerden geçtikten sonra ışın tedavisine devam edecek. Kısa süre içerisinde normale dönmek isteyen Kuru, tedavi sürecinin tamamlanmasını bekliyor.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE