Sağlık Sorularına Anında Cevaplar Doktorunuzdan

Hastalığınız var ancak çözüme ulaşamıyorsanız.  www.sagliklikazan.com içerisinde haftalık olarak uzman doktorunuz yorumlara yazacağınız sorularınıza çözüm odaklı cevaplar verecektir. Tüm detaylar haberimizde…

SAĞLIK 22.08.2020, 17:00
Sağlık Sorularına Anında Cevaplar Doktorunuzdan

Globalleşen Dünyada ve ülkemizde sağlık sektörü,  birçok eksikliğin kendini çok hissettirdiği zamanlardan geçmektedir. Hastalıkların başını alıp gitmesiyle insanlar, çaresizlik içerisinde eşine, dostuna, ailesine yardım etmek istese bile maalesef gecikmeler yaşanmasından veya o hastalığın dermanının nerede olduğunu bulamamaktan şikâyet etmektedir. Bunun en büyük sebebi olarak karşımıza besin maddeleri içerisindeki vitamin eksiklikleri birinci sırada gelmektedir. İşte tam burada doktoruna sor hizmetiyle yep yeni bir yenilik getirildi.

Haftada iki gün olmak kaydıyla sorularınıza cevap vermekten imtina etmeyerek www.sagliklikazan.com ‘un uzman doktoru hastalığınıza veya sorunlarınıza çözüm odaklı olarak haberin yorum kısmında cevap verecektir. Bu vesile ile dünyada bir ilki başaran ve Türkiye’de ilk defa online sistemle üyelik sistemini devreye koyan www.sagliklikazan.com canlı doktor desteğiyle takip edilmesi zorunlu hale gelmiş bir site olarak kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Gizli kalması gereken sorularınıza ise 7/24 www.sagliklikazan.com Facebook sayfası üzerinden mesaj yazabilirsiniz. Sorunlarınız veya sorularınız için aşağıda www.sagliklikazan.com sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesapları aşağıda olup takip etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Olurda bir gün kapı çalmak istersiniz.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100053964553993 Facebook'ta sagliklikazan.com

https://www.instagram.com/p/CDj1Cxthx7B/?igshid=gwr4g1qtecd instgramda sagliklikazan.com

https://twitter.com/KlKazan/status/1291600477419982848?s=20  twitterde sagliklikazan.com

https://www.youtube.com/channel/UCbj0CwIPrSMsFHcoeXXoyaw Youtubede sagliklikazan.com

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
EE 7 ay önce
Kemik yoğunluğu nasış artar