Sağlık Çalışanlarına Tüm Kuaförler 1 Ay Ücretsiz

Kuaförler Derneği, salgında etkin şekilde faaliyet gösteren sağlık çalışanlarına kuaförlerin 1 ay ücretsiz olacağını açıkladı.

SAĞLIK 30.04.2020, 11:24
Sağlık Çalışanlarına Tüm Kuaförler 1 Ay Ücretsiz

Nerelerde Ücretsiz?

Kuaförler derneği başkanı Mahmut Ebil, sağlık çalışanları için müjdeli bir haber verdi. Derneğe üye olan tüm kuaförlerde sağlıkçılara ücretsiz saç kesimi ve bakımı yapılacaktır. Kuaförlerin çalışmaya başladığı günden itibaren 1 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanılacaktır. 

Sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla dernek tarafından başlatılan kampanyaya kuaförler de destek verdi. Ülkenin dört bir yanından binlerce kuaför kampanyaya destek oldu. 

Nasıl Faydalanılır?

Ücretsiz kuaför hizmetinden yararlanmak isteyen sağlık çalışanları öncelikle gitmek istedikleri kuaförü arayarak randevu almalıdır. Kuaföre gidiliğinde sağlık personeli kimliğini göstererek saç kesimi ve bakımı yaptırılacaktır. 

Kuaförler faaliyette bulunmaya başladığı zaman pek çok berber salonunun camında sağlık çalışanlarına ücretsiz şeklindeki ilanları görmek mümkün olacaktır. Böylece hangi salonların dernek üyesi olup olmadığını anlamak mümkün olacaktır. 

Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

Ülke olarak korona virüsle sıkı bir mücadele verdiğimiz şu günlerde en büyük fedakarlığı sağlık çalışanları göstermektedir. Virüse yakalanma riski ile karşı karşıya her gün görevlerini yerine getirmektedirler.

Bu nedenle öncelikle sağlık çalışanları için alkış kampanyası başlatıldı. Sonrasında Sağlık Bakanlığı ek göstergelerin en üst rakamdan ödeneceğini, başhekim aylığı alacaklarını açıkladı. Özel sektörde farklı kesimlerden ücretsiz otel, yurt gibi imkanlar sunuldu. Şimdi ise kuaförler sağlıkçılarımıza desteğini gösteriyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)