Sağlık Bakanlığı Büro Personeli Alımı İlanları Yayınladı

Kamu personel alımı ilanları genelinde yayınlanmış olan memur alımı ilanları bilgisinde Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet büro personeli alımı yapılacaktır.

SAĞLIK 12.10.2021, 00:19 15.10.2021, 07:03
Sağlık Bakanlığı Büro Personeli Alımı İlanları Yayınladı

Sağlık Bakanlığı ilanları için başvuru yapacak adayların KPSS sınavından en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.


SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Sağlık bakanlığı memur alımı son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemleri kariyer kapısı üzerinden online yapılacaktır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


SAĞLIK BAKANLIĞI MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru yapacak olan adayların 2020 yılı KPSS B grubu (KPSS) P3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği mezunu olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği mezunu olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Diploma/mezuniyet belgesi E-Devlet kapısından alınan belge de kabul edilecektir ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

saglik-bakanligi-memur-alimi-ilanlar

Herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta iken görevden veya meslekten ihraç edilmediğine dair adayın yazılı beyanı ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Büro personeli alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Sağlık ilanları için başvuru düzenleyeceklerin veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması gerekmekte ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı