KPSS Şartsız Hemşire Alımı İçin İş İlanları Yayınlandı

KPSS'siz hemşire alımı kapsamında açıklaması yapılan iş ilanları bilgilerinde İzmir büyükşehir belediyesi İzenerji kurumuna 3 tane sınavsız hemşire alımı yapılacak.

SAĞLIK 05.11.2021, 09:30 07.11.2021, 01:32
KPSS Şartsız Hemşire Alımı İçin İş İlanları Yayınlandı

Kamu hemşire alımı ilanları için iş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların sağlık meslek liselerinin veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, sicillerinin temiz olması gerekiyor.


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İzmir belediyesi sağlık personeli alımı son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak bildirildi.

Bütün başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

Telefon: 0 232 411 77 00


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


KPSS Şartsız Hemşire Alımı İçin ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

KPSS'siz hemşire alımı kapsamında açıklaması yapılan iş ilanları bilgilerinde duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İzmir büyükşehir belediyesi İzenerji kurumuna 3 tane sınavsız Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İş başvurusu gerçekleştirecek olan adayların sağlık meslek liselerinin veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

İzmir büyükşehir belediyesi için yayınlanmış olan eleman alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı