Korona Virüsü 4 Günde Yok Eden Bitkisel İlaç

Korona virüs kapan kişileri 4 günde iyileştiren bitkisel ilaç yapıldığı iddia edildi. Elazığ şehrinde yetişmekte olan ve doğadan 23 bitki kullanılarak elde edilmiş olan karışımın korona virüs hastalığını 4 günde iyileştirdiği iddia edildi.

SAĞLIK 18.09.2020, 13:39
Korona Virüsü 4 Günde Yok Eden Bitkisel İlaç

Korona Virüsü 4 Günde Yok Eden Bitkisel İlaç

Korona virüs kapan kişileri 4 günde iyileştiren bitkisel ilaç yapıldığı iddia edildi. Elazığ şehrinde yetişmekte olan ve doğadan 23 bitki kullanılarak elde edilmiş olan karışımın korona virüs hastalığını 4 günde iyileştirdiği iddia edildi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve birçok hastaya uygulandığı iddia edilen doğal bitkisel karışımın 4 gün içinde iyi sonuç verdiği açıklandı.

Doğal oalrak Bitkilerden elde edilmekte olan karışım ile ilgili olarak Elazığ Kapalı Çarşı Dernek başkanı Hasbi Yargıç Emir, karışım için ücret talep etmediğini söyledi.

4 GÜNDE HASTALARI İYİLEŞİYOR

Mucizevi olarak adlandırılan bitkisel karışımın korona virüsü 4 günde tedavi ettiğini belirten Yargıç Emir, "Doğada yetişmekte olan bazı bitkiler var. Bu doğal bitkilerin birçok çeşitleri bulunmakta.

Bu doğal bitkileri kaynamış suyun içine koyuyoruz. Bu bitkiler bir kıvam haline geliyor. Bitkisel Karışımın suyunu süzüp dolaba koyuyoruz. Bu bitkisel karışımı hasta olan kişilere sabah, öğle, akşam bir su bardağı olacak şekilde içiriyoruz. Bu bitkisel karışımı içen Covid19’lu hasta 4 gün içinde iyileşiyor" ifadelerini kullandı.

5. GÜN AYAĞA KALKTI

Geçtiğimiz günlerde de koronavirüse yakalanan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın da bu karışımdan içtiğini belirten Emir, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na da bu karışımı verdik. 10 hastaya kendim yaptım verdim. Hepsinde de faydalı oldu. 4. gün ayağa kalktılar. 5. gün PRC testleri negatif çıktı. Ölüm döşeğindeki 85 yaşındaki kadına bu karışımı verdik. 5. gün kalkıp yürüdü"

BU KARIŞIM KORONAVİRÜSE İYİ GELİYOR

"Hangi bitkinin hangi hastalığa iyi geldiğini biliyorum. Arının konduğu her bitkiyi şifa olarak görüyorum. Arının konduğu bitkilerden bir demet hazırladım. Bu bitkiler kolay bulunmuyor. Bazı bitkileri bulmak için yüksek dağlara çıkmak durumunda kalıyorum. Bitkileri getirdim bu karışımı hazırladım.

Bu karışımda 23 çeşit bitki var. İddia ediyorum; bu karışım koronavirüse iyi geliyor. İsteyen profesör gelsin, istediği hastanın üzerinde deneme yapsın. 5 gün sonra bütün hastaların testi negatif çıkar. Ben 10 hasta üzerinde denedim. Hepsi de iyileşti "

HANGİ SAĞLIK KURULUŞU İSTERSE HAZIRLARIM

Karışımın koronavirüse karşı iyi geldiğini ifade eden Emir, virüsün bulaşmasını istemeyenlerin de bu karışımı kullanabileceğini belirterek, "Bana virüs bulaşmasın diyenler de bunu rahatlıkla kullanabilirler. Tıp, şuanda bu hastalık karşısında çaresiz. Ben diyorum ki hangi sağlık kuruluşu isterse, ben bu karışımı hazırlarım. 3 tane hastanın üstünde bir hafta denesinler.

Testi negatif çıkmazsa sorumlusu benim. Biz bu karışımda kimyasal bir madde kullanmıyoruz. Tamamen doğal, dağdan topladığımız bitkilerle hazırlıyoruz" dedi.

"İLAÇ DEĞİL, TAMAMEN DOĞAN KARIŞIM"

Karışımı neden yaptığını açıklayan Emir şu sözleri kullandı:

"Bu bir ilaç değil, tamamen doğal bir bitki karışımı. Bu karışımı yapmamdaki amaç şuydu; Benim annem astım ve şeker hastası.

Annemi koronavirüse karşı korumak için bir karışım yapmak istedim. Karışımı annem kullandı. Bir tane de yeğenim vardı. Onun da testi pozitif çıktı. Çocuk ölecek durumdaydı. İlaç kullanıyordu.

İlaçları kestim. Bitkilerden bir karışım yaptım. Bu karışımı kullandı. 4. gün sonunda testi negatif çıktı. 85 yaşında bir teyzemiz vardı. O da hastaydı. Ona da karışım yaptım. 5. günde kadın iyileşti"

ÜCRET ALMIYOR

Hazırladığı bu karışımdan ücret almadığını belirten Emir, sözlerini şu şekilde sonlandırdı:

"Kim gelirse ona bu karışımdan yapıyorum. Hiçbirinden de ücret almıyorum. Şifa amaçlı. Bizim amacımız hastaları iyileştirmektir. Bugüne kadar bu karışımı kullanan herkes şifasını buldu"

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Emrah aldemir 6 ay önce
Emir bey bu bitkilerin isimlerini yazsan yada paylaşsan iyi olur
Ömer 6 ay önce
Plakaya dek gelmesi ilginç.ADANALILAR bulursa bir bitkiyle olayı çözer
Size nasıl ulaşabiliriz 6 ay önce
Size nasıl ulaşabiliriz