Gupse Özay Filmleri İçin Sağlığından Oldu

Ünlü oyuncu Gupse Özay senaryo ve oyunculuğunu üstlendiği filmler için hızlı kilo alıp vermesi sebebiyle hipoglisemi hastalığına yakalandı.

SAĞLIK 17.08.2018, 08:19
Gupse Özay Filmleri İçin Sağlığından Oldu

Tayland’a Gitti

Son zamanlarda beyaz perdeye sunduğu filmler ile gündeme gelen Gupse Özay bu  filmlerdeki karakterleri için hızlı kilo alıp vermek zorunda kaldı. Bu süreçte metabolizması sarsılan Özay, tedavi olmak için Tayland’a gitti. Tayland’da kendisine hipoglisemi ve karaciğer yağlanması teşhisleri kondu. Tiroit hormonunun düzgün çalışmaması nedeniyle rahatsızlıklar yaşayan Özay son zamanlarda sürekli bir yorgunluk ve uykusuzluk hali yaşamaya başladı. Bu rahatsızlıklarının adı ise Tayland’da koyuldu.

63 Milyon Liralık Hasılat

Özay sağlığından olduğu bu filmlerinden toplamda 63 milyon lira hasılat elde etti. Özay bu sayede 5 milyon kişiye ulaştı. Özay bu filmleri için çok kısa süre içerisinde 23 kilo alıp verdi. Sağlığından olacağı yönünde gelen eleştirilerin yanı sıra sanki Holywood filmimi çekiyorsun ne gerek var tepkilerine çok kızdığını ifade eden Özay isterse 1 kişi izlesin yine de kilo alır ya da veririm demişti. İşine bu kadar çok önem veren Özay’ın tedavi sürecinin ardından yeniden böylesi bir maceraya atılıp atılmayacağı bilinmiyor. Ancak ciddi sayıda bir izleyici kitlesine ulaştığını da ifade etmek gerekir. Dolayısıyla seyircilerin ekranlarda görmek istediği oyunculardan biri olduğunu belirtelim. Bununla birlikte senaryolarını da kendisinin yazıyor olması filmleri daha çekici kılmaktadır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)