Grip Şüphesiyle Hastaneye Giden Genç Kız Hayatını Kaybetti

2 yıl önce bir anda rahatsızlanan 20 yaşındaki Ayla Serap Çile grip şüphesiyle hastaneye gitmişti. 2 yıllık tedavi sürecinin sonunda ise kansere yenik düştü.

SAĞLIK 02.01.2019, 14:21
Grip Şüphesiyle Hastaneye Giden Genç Kız Hayatını Kaybetti

Hastalığın 4. Evresindeydi 

Zonguldak’ta yaşayan Çile ailesi 2 yıl önce kızlarının aniden rahatsızlanması üzerine apar topar hastaneye gitti. Hastanede yapılan tetkikler sonucunda kızının bir kas kanseri türüne yakalandığını öğrenen acılı baba Serkan Çile tedavi için kızını İstanbul’a götürdü. Burada özel bir hastanede tedavisine başlanan genç kız 2 yıllık yaşam mücadelesinin sonunda hayata veda etti. Genç kız gözyaşları içerisinde toprağa verildi. 

Sosyal Medyadan Paylaştı

Kızının vefat haberiyle dünyası yıkılan baba Serkan Çile acısını sosyal medya hesabı üzerinden sevdikleriyle paylaştı. Baba kızının mekanının cennet olması temennisinde bulunurken onu ne kadar çok sevdiğini de söylemeyi ihmal etmedi. Çile’nin bu paylaşımları ise tüm herkesin yüreklerini dağladı. Rabdomiyosarkom adındaki kas kanserinden vefat eden 20 yaşındaki genç kız ise memleketi Zonguldak’ta son yolculuğuna uğurlandı. Sevenlerinin katıldığı cenaze töreninde gözyaşları sel oldu aktı. Yeni yıla umutlu bir şekilde başlamak isteyen acılı aile ise aldıkları bu haber sonrasında yıkıldılar. Normal hayatlarına dönmek ve yaşam mücadelesine devam etmek acılı aile için bir hayli zor olacak. Garsonluk yapan baba sırf kızının tedavisi için tüm yaşamını değiştirmiş ve İstanbul’a taşınmıştı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Ugur aytaş 2 yıl önce
Temizlik hademe
Ramazan Kavan 2 yıl önce
3 aydır işsizim iş arıyorum e sınıfı ehliyetim var diyarbakırda yaşıyorum
Hüseyin doğan 2 yıl önce
İşsizim iş arıyorum seyhan adanada ikamet ediyorum temizlik işi arıyorum yardımcı olur musunuz lütfen