Kapaklı sosyal yardımlaşma vakfı daimi sözleşmeli büro personeli alımı

Kamu memur alımı yapılması için açıklanmış olan bilgilerde Tekirdağ Kapaklı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesine daimi sözleşmeli büro personeli alımı yapılacak.

Personel Alımı 30.12.2021, 18:21 31.12.2021, 08:36
Kapaklı sosyal yardımlaşma vakfı daimi sözleşmeli büro personeli alımı

Kapaklı sosyal yardımlaşma vakfı daimi sözleşmeli büro personeli alımı için başvuru yapmak isteyenlerin gerekli olan mezuniyet şartlarına sahip olmaları gerekmekte.


Kamuya sözleşmeli büro personeli alımı başvuru bilgileri


Adaylar için son başvuru tarihi 31.12.2021 olarak açıklandı.

Başvuru yapacak olan vatandaşların aşağıda bulunan kurum internet sitesi üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız


Kamu büro personeli alımı başvuru şartları


İş başvurusu yapmak isteyenlerin üniversitelerin 4 yıllık sosyoloji, halkla ilişkiler, sosyal hizmet, psikolojik bölümlerinden mezun olmaları ve Türk vatandaşı olmak.

Tekirdağ iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin Kapaklı ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve ofis programlarını ve araçlarını ileri derecede kullanma yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Dayanışma vakfı alımları için çalışmak isteyenlerin sosyal iletişim becerisine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve alanlarında deneyim sahibi olmaları gerekiyor.

Tüm başvuru yapacak olan kişilerin B sınıfı ehliyete sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, hızlı problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olması, bilgisyara dersi gördüğünü not durum belgesi ile belgelendirmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kapaklı kamu personel alımı için başvuru yapacak olanların KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı