İzelman 5021 TL maaş KPSS şartsız lise mezunu memur alımı

Lise mezunu memur alımı yapılması amacı ile KPSS şartsız olarak açıklanmış olan personel alımı bilgilerinde İzmir büyükşehir belediyesi kuruluşu olan izelman bünyesinde 4 büro görevlisi alınacak. Lise mezunu memur maaşlar ne kadar?

Personel Alımı 22.12.2021, 13:46 24.12.2021, 13:22
İzelman 5021 TL maaş KPSS şartsız lise mezunu memur alımı

İzmir belediyesi KPSS şartsız lise memur alımı için izelman tarafından açıklanmış olan iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin lise mezunu olması ve tercihen mesleğinde 1 yıl tecrübe sahibi olması gerekiyor.


Lise mezunu memur maaşlar ne kadar?


9/1 derecesinde memuriyete başlamış olan kamu personelinin maaşı 3.700 tl civarındadır.

7/3 derecesinde 5 yıllık memur maaşı 3,800 tl

5/2 derecesinde 10 yıllık memur maaşı 3,900 tl

3/1 derecesinde 15 yıllık memur maaşı 4,000 tl

2/3 derecesinde 20 yıllık memur maaşı 4,200 tl

1/4 derecesinde 25 yıllık memur maaşı 4,300 tl


KPSS şartsız lise mezunu memur alımı başvuru şartları


KPSS’siz memur alımı için görev almak isteyenlerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İzmir belediyesi personel alımı için başvuru yapacak olanların arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Tüm başvuru gerçekleştirecek olan adayların görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmeleri, Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi gerekiyor.

Belediye personel alımları için çalışmak isteyenlerin esnek çalışma saatlerine uyumlu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilir olması gerekiyor.


İzelman KPSS şartsız lise mezunu memur alımı bilgileri


İzmir izelman 4 büro elemanı alımı için son başvuru tarihi 24.12.2021 olarak açıklandı.

Kamu personel alımı kapsamında büro görevlisi iş başvurusu aşağıda bulunan mail adresine CV özgeçmiş gönderilerek yapılacaktır.

basvuru@izelman.com.tr

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı