Adnan Menderes üniversitesi daimi güvenlik, işçi ve sağlıkçı alımı

Personel alımı için yayınlanmış olan bilgilerde Aydın Adnan Menderes üniversitesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere 80 daimi güvenlik, işçi ve sağlıkçı alımı yapılacak.

Personel Alımı 10.01.2022, 00:07 13.01.2022, 08:34
Adnan Menderes üniversitesi daimi güvenlik, işçi ve sağlıkçı alımı

Adnan Menderes üniversitesi daimi güvenlik, işçi ve sağlıkçı alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin bildirilmiş olan özel ve genel şartları taşıması gerekiyor.


Güvenlik, işçi ve sağlıkçı alımı başvuru şartları

Psikoloji Bölümü Lisans mezunu olmak. Klinik Psikoloji Alanında Yüksek Lisans Yapmış Olmak. Oyun Terapisi, Objektif Çocuk Testleri, Filial Terapi Uygulayıcı belgelerinin yanında Bilişsel ve Davranışçı Terapi belgesine sahip olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı için ortaokul mezunu olmak, güvenlik kartının olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Adnan Menderes üniversitesi personel alımı başvuru bilgileri


Adnan Menderes üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi resmi olarak 18.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük Binası 3. Kat Personel Daire Başkanlığı Efeler / AYDIN adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru formu Tıklayınız sitesinden indirilecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız


İş başvurusu için istenen belgeler


Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi (Ayrıca e-Devlet çıktısı da kabul edilecektir.),

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

KPSS (B) grubu puanını gösteren belge fotokopisi,

Yukarıda aranan nitelikler bölümünde istenilen sertifika ve belgeler, (SGK dökümü ve çalıştığı kurum/kuruluşlardan alınacak kaşe ve ıslak imzalı onaylanmış hizmet belgesi/görev belgesi),

2 adet fotoğraf. (Son 6 ayda çekilmiş olacak ve bir adedi başvuru formuna yapıştırılacak).

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı