8265 TL ücret ile KPSS'siz bir şekilde kamu ziraat mühendisi alımı

Güncel olarak açıklanmış kamu personel alımı bilgilerinde KPSS'siz olarak İzmir belediyesi İZDOĞA kurumu bünyesine ziraat mühendisi alımı yapılacağı açıklandı.

Personel Alımı 27.12.2021, 09:23 29.12.2021, 10:03
8265 TL ücret ile KPSS'siz bir şekilde kamu ziraat mühendisi alımı

KPSS'siz kamu personel alımı genelinde ziraat mühendisi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin 4 yıllık üniversite mezunu olmaları gerekmekte.


İzmir belediyesi kamu personel alımı başvuru şartları


İzdoğa kuruluşu için iş başvurusu yapacak olanların formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Bütün başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin ziraat mühendisliği mezunu olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması, arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İzmir belediyesi mühendis alımı için görev almak isteyenlerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Bay ve bayan başvuru yapacak olan kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.


Belediye ziraat mühendisi alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 29.12.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda yazılı link üzerinden online yapılması gerekiyor.

Başvuru için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı