TÜBİTAK 55 Memur Alımı Resmi Gazetede Yayımlandı

Resmi Gazetede yayımlanan ilana göre TÜBİTAK 55 kişi memur alacağını duyurdu. 1 Nisan 2019 Resmi Gazetede ilan edilen memur alımı için adayların başvurularını 22 Nisan 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar yapmaları gerekmekte.

MEMURLAR 01.04.2019, 02:14 01.04.2019, 11:57
TÜBİTAK 55 Memur Alımı Resmi Gazetede Yayımlandı

TÜBİTAK yayımlanan ilana göre Ankara ve Kocaeli illerinde alım yapılacaktır. Yapılacak olan alım mesleki olarak uzman, uzman yardımcısı, arge personeli ve teknisyen olarak belirtilmiştir.

TÜBİTAK Başkanlığına Marmara Araştırma Merkezine bağlı, İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığına, Malzeme Enstitüsüne, Bilişim ve Bilgi ve Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine bağlı, Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığına bünyelerinde görev almak üzere 55 Kamu Personeli Memuru alınacaktır.

TÜBİTAK Başkanlık bünyesinde Teknoloji ve Yenilik Programları Başkanlığında görev almak üzere kamu personeli alınacaktır. Son başvurma tarihi 22 Nisan 2019 Pazartesi günü son bulacaktır.

Başvuru şartları  Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu internet sayfasında bulunmaktadır. TÜBİTAK İş Başvurusu kurumumuz internet sayfası üzerinden gerçekleşecek olup Başkanlık İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı üzerinden yapılacaktır.

TÜBİTAK 55 Kamu Personeli alım kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)