Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi rektörlüğü birimlerinde görevlendirilmek amacı ile sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

MEMURLAR 13.11.2020, 13:54 14.11.2020, 00:25
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı için ilan yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi rektörlüğü birimlerinde görevlendirilmek amacı ile sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 17.11.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

Personel Daire Başkanlığı Yenişehir Mahallesi, Kardeşler Caddesi No:7/1 Merkez - SİVAS

Önlisans mezunu kişiler için 2018 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanı esas alınacak.

Lisans düzeyinde mezun olmuş kişiler için 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P3 puanı esas alınacaktır.

Resmi ilan kılavuzu linki aşağıda belirtilmiştir.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?715b0d6e-b90e-4cb1-ac0c-a032f717ed13

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sivas Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)