Sınavsız Memur Alımı İle Belediye İş İlanları Yayınlandı

Belediye memur alımı ilanları ile birlikte açıklaması yapılan kamu personel alımı bilgisi içinde İzmir Büyükşehir belediyesi kurumuna KPSS şartı istenmeden büro görevlisi alımı yapılacak.

Memur Alımı 27.10.2021, 08:47 30.10.2021, 00:54
Sınavsız Memur Alımı İle Belediye İş İlanları Yayınlandı

KPSS'siz memur alımı ilanları bilgisi dahilinde İzmir belediyesi işçi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin ön lisans mezunu olmaları gerekmekte.


SINAVSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİSİ


İzelman büro personeli alımı için son başvuru tarihi 28.10.2021 olarak duyuruldu.

Tüm bay ve bayan adayların aşağıda yazılı bulunan mail adresine iş başvurusu için özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr


BELEDİYE İŞ İLANLARI BAŞVURU ŞARTLARI


Sınavsız Memur Alımı için Personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Belediye İş İlanları için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Belediye memur alımı ilanları resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

İzmir belediyesi işçi alımı için KPSS'siz memur alımı ilanları için başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Ön lisans mezunu için yayınlanan ilana başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İzelman büro personeli alımı için ilan edilen duyurulara başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Tüm bay ve bayan adayların personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı