PTT Çalışanlarına Yeni Kıyafet

Ülkemizin en köklü kurumlarından birisi olan PTT çalışanları için tasarlanan yeni kıyafet ve çantaların tanıtımını yaptı.

MEMURLAR 31.05.2018, 09:17
PTT Çalışanlarına Yeni Kıyafet

Şık ve Fonksiyonel Tasarımlar

PTT personelleri için tasarlanan bu yeni kıyafetler Akmens tekstil tarafından üretildi. Akmens yönetim kurulu başkanı olan Salih Aksoy ise yeni kıyafetler hakkında açıklamalarda bulundu. 1992 yılından bu yana kurumsal kıyafet üretimi konusunda çalıştıklarını ifade eden Aksoy bu alanda yeteri kadar tecrübeye kavuştuklarını ifade etti.

Aksoy yeni üretilen kıyafetlerin hem fonksiyonel hem de son derece şık olduklarını ifade etti. Böylelikle çalışanlar bu kıyafetler ile daha da rahat edecek ve verimli çalışabilecekler. Aksoy’un ifadelerine göre bu kıyafetler performans da artıracak. Dolayısıyla PTT de bu süreçten son derece kazançlı çıkacak.

Yeni PTT kıyafetleri için kullanılan kumaşların da bir hayli fonksiyonel olduğu Aksoy tarafından ifade edildi. Bu kapsamda terletmeyen bir yapıya sahip olan kumaşlar nefes alabilmektedir. Bu sayede insanların üzerine yapışmayacak bir rahatlığa sahip olduklarını ifade edebiliriz. Ayrıca hiçbir lekeyi de barındırmayan bir kıyafet olması da en önemli avantajlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kıyafetler gömlek ve tişört olmak üzere ayrı ayrı tasarlandı. Dolayısıyla hem yaz aylarında hem de kış aylarında bu kıyafetler rahatlıkla kullanılabilecek. Erkek ve kadınlar için ayrı ayrı tasarlanan bu kıyafetler ile postacılar da artık son derece rahat bir şekilde işlerini yapabilecekler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)