Orman İşletme Müdürlüğü KPSS’siz 584 Personel Alımı

Orman İşletme Müdürlüğü İŞKUR aracılığıyla Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında çeşitli valilik ve kaymakamlıklarda istihdam edilmek üzere toplam 584 personel alımı yapacağını duyurdu.

MEMURLAR 05.02.2018, 00:21
Orman İşletme Müdürlüğü KPSS’siz 584 Personel Alımı

Bu kapsamda herhangi bir KPSS şartı aranmaksızın alımlar gerçekleştirilecek. 

İlkokul Mezunu Personel Alımı

Uşak Orman İşletme Müdürlüğü bu personel alımı kapsamında toplam 75 personel alımı yapacak. Bu personeller erozyonu engellemek amacıyla istihdam edilecekler. Eğitim seviyesi için ise herhangi bir sınırlama yapılmamıştır.

En çok alım yapılacak kurumlardan birisi de Şanlıurfa Ceylanpınar Kaymakamlığı oldu. Toplamda 172 personel alımı yapılacak olan bu kuruma tüm eğitim seviyelerinden personel alımı yapılacak. bu ilana başvuru yapacak olan adayların 6 şubata kadar başvurularını internet üzerinden yapmalıdırlar. 

Bir diğer kurum ise Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı olup bu kuruma toplam 337 personel alınacaktır. Bu personeller çevre temizliği görevinde değerlendirileceklerdir. 

Bu kuruma ve pozisyona başvurmak isteyen adaylar da tüm eğitim seviyelerinden mezun olmuş olabilirler. Bunun yanı sıra herhangi bir KPSS şartının da aranmadığını yineleyelim. Başvuru yapacak adaylar bizzat giderek başvurularını yapabilecekleri gibi internet üzerinden de bunu yapabilirler. 

Yukarıda sayılan ilanlar toplum yararına program kapsamındadır. Ayrıca yukarıdaki ilanlara 40 yaş şartının getirildiğini de ifade etmek gerekir. 40 yaşını doldurmamış adaylar başvurularını yapabilirler. Ayrıca adayların başvuru sırasında iş ilan numarasını da kullanmaları gerekmektedir.

Yorumlar (3)
zübeyde 2 yıl önce
BURSDA İ
KAMET ETMEKTEYİM TEL 0530 1710919 VE ENGELLİYİM İŞ ARIYORUM ÖNLİSANS MEZUNUYUM
zübeyde 2 yıl önce
BURSDA İKAMET ETMEKTEYİM TEL 0530 1710919 VE ENGELLİYİM İŞ ARIYORUM
m.şirin Çelebi 2 yıl önce
Şırnak cizrede ikamet etmekteyim ortaokul mezunuyum bilgisayar sertifikamda var 05050404341