Merkezi Finans ve İhale Birimi Personel Alımı İçin Son Günler

Merkezi Finans ve İhale Birimi DPB üzerinden uzman personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alıma ilişkin başvuru süreleri ise bir hayli kısaldı.

MEMURLAR 21.04.2018, 19:20
Merkezi Finans ve İhale Birimi Personel Alımı İçin Son Günler

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Bu ilan kapsamında hukuk müşavirliği, insan kaynakları ve bilgi teknolojileri yöneticiliği gibi ihtiyaç duyulan pozisyonlarda istihdam edileceklerdir. Adaylar kurum tarafından yapılacak seçme sınavına tabi tutulacaklardır.

Başvuru Şartları

Bu ilana başvurmak isteyen adayların siyasal bilgiler, işletme, iktisat, hukuk, veterinerlik, mimarlık ve mühendislik gibi 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmaları gereklidir. Ayrıca adayların son 5 yıl içerisinde yapılan YDS sınavından en az 80 puan ve üzeri almış olmaları gereklidir. Bu sınava denkliği olan uluslararası sınavların da geçerliliği bulunmaktadır.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Bu ilana başvuru yapacak adaylar Ankara Emek’te bulunan kurum binasına şahsen ya da posta ile başvurularını iletebileceklerdir. Ayrıca başvuru esnasında verilecek olan iş talep formu da www.cfcu.gov.tr adresinden temin edilebilecektir. Adaylar 27 Nisan 2018 tarihine kadar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvurular esnasında istenilen belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde kuruma teslim edilmesi gereklidir. Aksi takdirde başvurular değerlendirilmeyecektir. Başvuru tarihleri dışında başvuru yapan adaylar ya da postada yaşanan gecikmeler sebebiyle başvurusu geç ulaşanların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Ayrıca ilandaki detayları inceleyerek başvuru yapmanızı da tavsiye ederiz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)