Maliye Bakanlığı Deneyimli Personel Alımı Yapıyor

Maliye Bakanlığı yazılım tasarımı alanında en az 3 yıl deneyime sahip sözleşmeli personel arıyor.

MEMURLAR 10.01.2018, 22:19
Maliye Bakanlığı Deneyimli Personel Alımı Yapıyor

Bahsi geçen kadroya başvuracak kişilerin en az 4 yıllık lisans mezunu olmaları gerekiyor. Bunun yanı sıra ağ yönetimi güvenliği konusunda bilgi sahibi olmaları da istenen bu personellerin aynı zamanda da programlama dillerinden en az 2 tanesini bilmeleri ve bunu da belge ile ispat etmeleri isteniyor. 

4 Kişi Alınacak

İlana başvuracak erkek adayların askerlik ile ilişiklerinin de bulunmaması gerekir. Bu kapsamsa muaf, yapmış, tecilli ya da yedek subaylığa düşürülmüş olması gereklidir. Bu kadro kapsamında 4 personel alınacak. 

Başvuru Tarihleri

Başvuruları 27 Aralık 2017 tarihinde başlayan bu ilan için son başvuru tarihi 19 Ocak 2018 olarak belirlendi. Başvurular şahsen ve posta ile gerçekleştirilebilecek. Ayrıca kadronun da sözleşmeli olduğunu ifade etmek gerekir. Başvurular fotoğraflı bir şekilde matbu form doldurup imzalanarak yapılacaktır. 

Maaş için ise herhangi bir açıklama yapılmayan ilanda tavan fiyat belirlenmiştir. Bu kapsamda aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı sınır olarak belirlenmiştir. Böylelikle bu fiyata kadar ücret verilmesi mümkün olabilecek ancak daha fazlası ödenmeyecek. 

Bu ilana başvurmak isteyen adaylar için son tarihin 19 Ocak olduğunu yeniden hatırlatmak gerekir. Ayrıca ilana başvuru sırasında KPSS puanını gösterir bir belge sunulmaz ise puanın 70 olduğu kabul edilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@