Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Lüleburgaz belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Beden İşçisi alınacak.

MEMURLAR 22.11.2020, 15:53
Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Lüleburgaz belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Beden İşçisi alınacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 26.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru adresi: Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi Sevgi mahallesi istasyon caddesi No: 120 Lüleburgaz - KIRKLARELİ

İrtibat kişisi: Merve YURTSEVER

İrtibat Telefonu: 0 288 417 10 12

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Lüleburgaz Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)