KPSSsiz Memur Alımı 2021! 5194 TL Maaşla Personel Alımı

KPSSsiz memur alımı 2021 başvuru şartları ile yayınlanmış bilgilerde İzmir belediyesi kuruluşu olan izelman kurumuna ön lisans mezunu 2 adet büro personeli alımı yapılacak.

Memur Alımı 10.10.2021, 00:26 11.10.2021, 21:00
KPSSsiz Memur Alımı 2021!  5194 TL Maaşla Personel Alımı

Kamu personel alımı ilanları ile birlikte yayınlamış olan İzmir memur alımı için başvuracakların en az ön lisans mezunu olmaları şartı bulunuyor.


Başvuru Bilgileri


İzelman genel hizmetler sağlık kurumu işçi alımı son başvuru tarihi 13.10.2021 olarak açıklandı.

Başvurular aşağıda kuruma ait olan mail adresine özgeçmişinizi yollamanız gerekiyor. Mail yollarken büro personeli kadrosu içi başvurduğunuzu belirtmeniz gerekiyor.

basvuru@izelman.com.tr


Başvuru Şartları


KPSS şartsız memur alımı için tüm başvuranların kanun veya KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve görevlerinden açığa alınmış olmaları gerekiyor.

İzmir işççi alımı için kişilerin gerekli ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları gerekiyor.

Görev almak isteyen şahısların müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yerine getirmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve dış görünümüne özen göstermesi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

Kamu ilanları için görev yapacak olan kişilerin kendi iş pozisyonunda tecrübeli olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve düzenli ve planlı çalışan, raporlama alışkanlığı olan kişilerden olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı