Kara ve Hava Kuvvetleri Askeri Alımlar Duyurusu Yayımladı

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Hava Kuvvetleri komutanlıkları askeri alımlar için duyuru yayımladı. Yapılan duyuruda uzman erbaş ile sözleşmeli er alımları yapılacağı yayımlandı. Yapılacak Askeri alımlara ilişkin olarak tüm detaylar haberimizin içinde…

MEMURLAR 13.04.2019, 02:33 13.04.2019, 15:55
Kara ve Hava Kuvvetleri Askeri Alımlar Duyurusu Yayımladı

Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş ve sözleşmeli er alımı ile ilgili olarak duyuru çıktı. Hava Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş sonuçlarını yayınlamıştır Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş seçim aşamasını ilan etti.

MSB Hava Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımı sonuçlarını yayımladı,  Yayımlanan sonuçlar için haber ekimizde ulaşabilirsiniz. Kara Kuvvetleri Komutanlığı uzman erbaş alımı temini 5 Mart 2019 tarihinde başlamış olup başvuru şartlarını Taşıyan adaylar gruplar halinde 30 Mayıs 2019 tarihine kadar seçim faaliyetleri için çağrıldı.

Milli Savunma Bakanlığı'nın duyurmuş olduğum Kara Kuvvetleri Komutanlığı kılavuzunda yer alan seçim aşamaları için yazılı sınav evrak kontrol fiziki yeterlilik mülakat fiziki değerlendirme ve hastane sevk işlemleri dâhilinde oluşmakta. Başvuru kılavuzunda geçen adaylardan istenen belgelerle birlikte Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na getireceklerdir.

MSB Hava ve Kara Kuvvetleri Komutanlıkları alımları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Kara kuvveti astsubay alimi 2 yıl önce
Kara kuvveti alim astsubay alimi yapacak mi
Fatih 2 yıl önce
Uzman onbasi alimi varmi suan
Sebahattin içşimen 2 yıl önce
Uzman onbaşı alımı ne zaman olacak