Kamu Kurumuna Temizlik Elemanı Alımı

Kamu Kurumuna Temizlik elemanı alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

MEMURLAR 24.10.2020, 14:44
Kamu Kurumuna Temizlik Elemanı Alımı

Kamu Kurumuna Temizlik Elemanı Alımı

Kamu Kurumuna Temizlik elemanı alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü Temizlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 26.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması gerekiyor. İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapınız. Daha sonra İŞ İLANLARI bölümünde bulunan İLAN NO kısmına 00005736665 veya 00005736822 numaralarını yazarak ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü ilanına başvuracak olan bütün kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvuracak Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

6. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvuracak İflasına fesat karıştırmaması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü ilanına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü ilanına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

5. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

6. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

7. İzmir Yüksek Teknoloji enstitüsü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)