Kamu Kurumu Uygulama Operasyonları Memur Alımı

Kamu memur alımı için resmi olarak açıklanmış duyurularda İstanbul belediyesi Belbim birimlerinde görevlendirilmek üzere uzman yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

MEMURLAR 27.10.2021, 08:37 29.10.2021, 12:01
Kamu Kurumu Uygulama Operasyonları Memur Alımı

KAMU KURUMU PERSONEL ALIMI


•    BELBİM elektronik para ödeme hizmetleri personel alımı son başvuru tarihi 28.10.2021 olarak açıklandı.

•    Gerekli başvuru işlemlerinin yapılması için aşağıda bulunan link üzerinde işlem yapılması gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Telefon Bilgisi: 0 212 468 00 00


KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?


1.    Belediye memur alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin 4 yıllık bilgisayar bölümü mezunu olmaları, alanında en az 2 yıllık deneyim sahibi olmaları, açık kaynak işletim sistemleri hakkında bilgili olması ve A2 düzeyinde ingilizce bilmesi gerekiyor.

2.    Kamu Kurumuna Uygulama Operasyonları Uzmanı alımı için ilan edilen duyurulara başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Kamu memur alımı için yayını gerçekleştirilmiş iş ilanları bilgilerinde yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4.    İstanbul Büyükşehir belediyesi kuruluşu olan Belbim bünyesinde çalıştırılmak üzere ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5.    Belediye memur alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

6.    BELBİM elektronik para ödeme hizmetleri personel alımı Personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

7.    Belbim bünyesinde çalıştırılmak üzere uzman yardımcısı alımı için ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı