İşkur Kapsamında  Afyonkarahisar 4 Personel Alım İlanı Yayımlandı

Afyonkarahisar Kırka Belediyesi şirketi olan Kırka Birlik Turizm Taşımacılık Nakliye Gıda Tarım Ürün. San.Tic. Ltd. Şti. bünyesinde ve İl Özel İdaresi A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı için işkur tarafından ilana çıkıldı.

İşkur Kapsamında  Afyonkarahisar 4 Personel Alım İlanı Yayımlandı

İlanda şirketin adresi olan Kırka kasabası Sinanpaşa / Afyonkarahisarda başvuruları kabul edilecek olan 3 (Üç) adet personel alınacak olup başvuru tarihleri 19 Kasım 2018 de başlayıp 26 Kasım 2018 de son bulacaktır.

Alınacak personelde aranılacak mesleki özellikler ise 2(iki) kişi Kepçe Operatörü ve 1 (Bir) kişi ise Şoför olup herhangi bir deneyim süresi aranmamaktadır. Müracaat şartları ise T.C. vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak, ilkokul mezunu olmak, sürücü belgesi sahibi olmak ve sinanpaşa ilçesinde ikamet etme şartı bulunmaktadır.

Ayrıca Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Personel A.Ş.ye personel alım ilanı yayımlanmış ve A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 (bir) adet  bahçivan alımı yapılacaktır.

Herhangi bir mezuniyet şartı ve deneyim şartı olmayıp başvurular 16 Kasım 2018 de başlayıp 20 Kasım 2018 tarihinde son bulacaktır başvurular Dörtyol Mah. Küçük Çobanlı Yolu Küme evler No:1 Afyonkarahisar adresine yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rusendil sena öztürk
Rusendil sena öztürk - 9 ay Önce

Nasil basvuru yapcaz