İŞKUR İle Üretim Planlama Memuru Alınacak

Çeşitli kurumların İŞKUR üzerinden yayınladıkları ilanlar ile en az ilköğretim mezunu olan üretim planlama memurları alınacak.

MEMURLAR 10.11.2019, 22:10
İŞKUR İle Üretim Planlama Memuru Alınacak

Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre en az ilköğretim mezunu olan üretim planlama memurları alınacak. Her bir kurum kendi şartlarını belirlerken eğitim, yaş ve tecrübe gibi şartlar değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla her bir ilanın kendi özelinde değerlendirilmesi gerekmektedir. Gaziantep’ten Tekirdağ’a kadar pek çok ilde üretim planlama memuru alımı yapılmaktadır. bay ve bayan personel alımlarında ücretler asgari ücret seviyesinden başlamakta ve giderek artmaktadır. 

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Üretim planlama memuru alımları için başvuruda bulunacak adayların İŞKUR sistemine kayıtlı olmaları gereklidir. Bunun için en yakın İŞKUR şubesine gidilebileceği gibi İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden de kayıt işlemleri yapılabilir. Kayıt yapıldıktan sonra her bir ilan için başvuruda bulunabilir. Her bir ilanın alım şartları birbirinden farklılık gösterdiği için bunlara dikkat etmek gereklidir. Dolayısıyla eksik bilgi veya belge verilmemesi son derece önemlidir.

Bunun yanı sıra aranan şartlarda da farklılıklar yaşanması söz konusudur. Kimisi tecrübe ararken kimisi herhangi bir tecrübe aramamaktadır.

İşe alımlarda işbaşı eğitim programı uygulananlar olduğu gibi olmayanlar da mevcuttur. Dolayısıyla başvuruların bilinçli bir şekilde yapılmasında fayda vardır. Daha sonradan karşılaşılacak durumlar ile ilgili sorun yaşamamak adına şimdiden başvuruları doğru bir şekilde yapmak son derece önemlidir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)