İnşaat Mühendisi İş İlanları İle Kamu Personel Alımı Yapılacak

KPSS'siz inşaat mühendisi alımı ile birlikte güncel kamu personel alımı bilgilerinde İzmir Büyükşehir belediyesi bünyesine kamu mühendis alımı yapılacak.

Memur Alımı 23.10.2021, 12:13 25.10.2021, 08:43
İnşaat Mühendisi İş İlanları İle Kamu Personel Alımı Yapılacak

Belediye inşaat mühendisi alımı kapsamında İzelman kurumuna başvuru yapmak isteyen adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olma şartı bulunmakta.


KPSS ŞARTSIZ İNŞAAT MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU BİLGİSİ


İzmir büyükşehir belediyesi mühendis alımı son başvuru tarihi 25.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapacak olan adayların aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekmekte.

basvuru@izelman.com.tr

Telefon Bilgisi: 0 232 464 64 45


KAMU İNŞAAT MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İnşaat Mühendisi İş İlanları İle ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

KPSS'siz inşaat mühendisi alımı ile yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kamu mühendis alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İş başvurusu yapacak olan adayların belediye ilanı için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

İzmir büyükşehir belediyesi mühendis alımı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mehmet 3 ay önce
Neden kppsiz alınıyor
Kamu Personeli Alımı