Eskişehir Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Eskişehir Alpu Belediyesi bünyesine 4 adet beden işçisi alımı yapılacak.

MEMURLAR 16.11.2020, 10:29
Eskişehir Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Eskişehir Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanında Eskişehir Alpu Belediyesi bünyesine 4 adet beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Eskişehir Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına son başvuru tarihi 18.11.2020 olarak ilan edilmiştir.

Başvuruların şahsen aşağıda bulunan adrese yapılması gerekiyor.

Başvuru Adresi: Fevzipaşa mahallesi Kurtuluş caddesi No. 5 / A  Alpu - Eskişehir

İrtipat Kişisi: Gürbüz Güler

İrtibat telefonu: 0 222 511 23 13

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Alpu Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Alpu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Alpu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Alpu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Alpu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Alpu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Alpu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Alpu Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)