Çüngüş Belediyesi Memur alımı

Belediye kurumu tarafından memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı ilanlarında Çüngüş Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırmak için Memur alımı gerçekleştirecek.

MEMURLAR 10.10.2020, 13:26 10.10.2020, 20:18
Çüngüş Belediyesi Memur alımı

Çüngüş Belediyesi Memur alımı

Belediye kurumu tarafından memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan memur alımı ilanlarında Çüngüş Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırmak için Memur alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına son başvuru tarihi 16 Ekim 2020 olarak ilan edilmiştir.

Çüngüş Belediyesi ilanına başvuracak olan adaylar başvuru formunu cungus@cungus.bel.tr resmi internet adresinden indirebilirler.

Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar başvurularını Şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yolu ile aşağıda bulunan adrese yapabilir.

Karşıyaka Mahallesi Baraj 1. Sokak Numara 1 Çüngüş - Diyarbakır

İSTENİLEN BELGELER

A. Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar TC kimlik cüzdanı orijinali gerekmektedir. Veya belediye kurumu tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

B. Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar Diploması belgelerinin aslı veyahut noter tarafından onaylanmış örneği veyahut e-devlet tarafından alınmış olan barkotlu mezuniyet evrakı gerekmekte.

C. Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar Yabancı Okullardan Mezun olmuş olan adaylar için Denklik evraklarının aslı veyahut noter tarafından onaylanmış örneği zorunludur.

D. Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar KPSS sınavlarının Sonuç evraklarının ÖSYM sitesi tarafından alınmış olan barkotlu bilgisayar çıktısı.

E. Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar için askerlik görevleri ile ilişkisi bulunmadığına dair resmi evrakı gerekmektedir.

F. Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar işlerini sürekli olacak bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi evrakı gerekiyor.

G.) Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar 2 tane biyometrik fotoğrafı gerekmektedir ve bir tane fotoğraf forma yapıştırılacaktır.

H. Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar sürücü belgelerinin orijinali veya noter kurumu tarafından onaylanmış fotokopisi gerekmektedir. Sürücü ehliyet belgelerinin orjinali gösterilmek şartı ile kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. - Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2.- Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. - Çüngüş Belediyesi memur alımı ilanına başvuracak olan adaylar kasten işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)