Cumhuriyet Üniversitesi Resmi Gazetede Yayımladığı İlan İle Hemşire ve Ebe Alacağını duyurdu

Resmi Gazetede bugün yayımlanan ilana göre Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü 70 Hemşire 1 Ebe Kamu Personeli Memur alımı yapacağını duyurdu. Tüm detaylar haberimizde...

MEMURLAR 03.04.2019, 14:38 03.04.2019, 15:31
Cumhuriyet Üniversitesi Resmi Gazetede Yayımladığı İlan İle Hemşire ve Ebe Alacağını duyurdu

Başvuru şartların Cumhuriyet Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan göre Üniversitenin Fakülte Hastanesinde sözleşmeli olarak çalıştırılacaktır. (KPSS) Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) gurubun puan sıralamasına göre atamalar yapılacaktır. Adaylar Lisans, Fakülte, Yüksek Okul Hemşirelik, Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümleri ve Ebelik bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır.

Genel Şartlar ise: 2018 KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş Lisans mezunları KPSSP3 ve Lise Mezunları arasında ise KPSSP94 puan esasları alınacaktır. 35 Yaşından gün almamış olması, 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 48 maddesindeki genel şartları taşıması, Her hangi bir Sosyal Güvenlik kurumundan yaşlılık veya emeklilik aylığı almıyor olması, Gerçeğe aykırı beyanda bulunulmaması,Başvuru yapacak adayların KPSS sıralamasına göre en yüksekten başlayıp aşağı doğru inerek yapılacaktır.

İstenilen Belgeler: Öğrenim Belgesi, Çalışma Belgesi ve Sigorta Döküm Cetveli, 2018 KPSS Sonuç Belgesi İstenmektedir. Başvurular başlamış olup 15 günlük başvuru süresi olduğu  ve başvuru süresinden sonra 10 gün içerisinde atamaların yapılacağı resmi gazete ile duyurulmuştur.

Başvuru formu için tıklayın.

2018 KPSS Sonuç Belgesi için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
ELİF 1 yıl önce
TORPİL OLURMU ACABA