CTE, Müdürlerin Mazeret Tayinlerini Açıkladı

Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü tarafından müdür unvanlı personelin mazeret tayin sonuçları açıklandı.

MEMURLAR 09.02.2020, 19:28
CTE, Müdürlerin Mazeret Tayinlerini Açıkladı

Sonuçlar Gecikmeli Açıklandı

CTE müdürlerinin mazeret tayini için tercihleri daha önce alınmış, değerlendirilmiş ve sonuçların açıklanması kalmıştı. Takvimde yer alan gün gelmesine rağmen sonuçlar açıklanmamıştı. Beklenen sonuçlar gecikmeli de olsa açıklandı. 

Ceza İnfaz Kurumu Birinci ve İkinci Müdürü ile Denetimli Serbestlik Müdür ve Müdür Yardımcılarının Naklen Atama Sonuçları erişime açıldı. Ceza infaz kurumlarında görev yapan birinci ve ikinci müdürler, denetimli serbestlik müdür ve müdür yardımcıları tarafından mazeret tayini için başvurular yapılmıştı. Personellerin mazeret durumları ile kamu hizmetinin gereklilikleri düşünülerek naklen atamalar yapıldı. Adaylar başka yerlerdeki ceza infaz kurumlarına ve denetimli serbestlik müdürlüklerine tayin oldu.

Sonuç listesinde adı bulunmayan adayların ise mazeret tayin başvuruları uygun görülmemiştir. Adaylar CTE üzerinden sonuçlara erişebilecektir. cte.adalet.gov.tr adresinden atama listesi görüntülenebilir. Listede adayların eski ve yeni görev yeri ile unvanları yer almaktadır. 

Atama Takvimi Açıklanacak

Mazeret tayini ile görev yeri değişen personeller için ayrılış tarihleri ilan edilecektir. Adaylar bu takvime bağlı kalarak eski görev yerlerinden ayrılacak ve yeni görev yerlerine başlama yapacaktır. Tayin olan adaylar CTE duyurularını takip etmelidir. Yakın zamanda adayların ayrılma ve yeni görev yerine başlama işlemlerini ilan eden takvim yayınlanacaktır. Bu takvime sadık kalınarak işlemler yürütülmelidir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)