Belediye Başkanlığına Lise Mezunu Kadrolu Şoför Alımı

Kamu şoför alımı ilanları kapsamında yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgilerinde Manisa belediyesi bünyesine sürekli şoför alımı yapılacak.

MEMURLAR 12.10.2021, 08:33 13.10.2021, 09:56
Belediye Başkanlığına Lise Mezunu Kadrolu Şoför Alımı

Güncel belediye şoför alımı ilanları dahilinde çalışmak isteyenlerin E sınıfı ehliyete sahip olmaları ve genel şartları karşılamaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


Besot sosyal tesis ulaşım hizmet kurumu personel alımı son başvuru tarihi 14.10.2021 olarak bildirildi.

Manisa iş ilanları ile birlikte personel alımı başvurusu için aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://cv.manisa.bel.tr


Başvuru Şartları


Manisa iş ilanları için başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin 45 yaşından büyük olmaması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve en az lise mezunu olmaları gerekmekte.

Belediye işçi alımı için başvuru yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve eski ehliyetler için E sınıfı, yeni ehliyetler için C sınıfı ehliyetlere sahip olmaları gerekmekte.

Bütün başvuran kişilerin SRC-2 ve SRC-4 belgesi ile psikoteknik sertifikalarının olması ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

kamu-sofor-alim-ilan

Tüm adayların Manisa merkez de oturması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve şoförlük deneyimlerinin olması gerekmekte.

Manisa işçi alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası almamış olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve trafik cezası puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı