Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı Yapıyor

Aile Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüklerine Memur alacak. SYDV çatısı altında çalışacak memurlar hangi şartlarda alınacak detayları neler…

MEMURLAR 09.04.2019, 00:01 09.04.2019, 15:44
Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı Yapıyor

Kamu personeli memur alımı yapacağını duyuran Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri Diyarbakır Kocaköy, Konya Altınnekin, Kırklareli Demirköy illerine 2 büro personeli olmak üzere 1 Sosyal Yardım ve İnceleme personeli olarak alım yapılacak.

Yayımlanan ilana göre büro personeli için şartlar: Sosyoloji, Kamu yönetimi, psikoloji, İktisadi Bilimler Fakültesi, İşletme, Muhasebe, İktisat gibi bölümlerden 4 yıllık mezunlar arasından kamu personeli alınacak.

İlana göre Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kamu personeli için şartlar: Askerliğini bitirmiş, en az b sınıfı ehliyete sahip olması, Erkek olmak, Özel eğitim merkezlerinde en az 2 yıl hizmet etmiş olması, Sosyoloji Bölümü Mezun olma ve Pedagojik formasyon almış olması gerekmektedir.

İstenilen belgeler; Adli sicil kaydı, Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi,iki adet vesikalık fotoğraf, sağlık raporu ile birlikte belgeler şahsen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne teslim edilecek.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı SYDV başvuru kılavuzu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
salih 2 yıl önce
sosyal hizmet uzmanlarına ne olfu
Lili 2 yıl önce
Formasyon ne alaka şimdi
salih 2 yıl önce
işe göre adamı adama göre işmi anlamadım sosyal hizmetler mezunlar nr iş içindir anlaşilmiyor
salih 2 yıl önce
işe göre adamı adama göre işmi anlamadım sosyal hizmetler mezunlar nr iş içindir anlaşilmiyor
Aday 2 yıl önce
Sadece elemenin ad soyadini yaxmamislar o zaman tam olurdu