4 İlde SYDV Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde Afyonkarahisar Bolvadin, Konya Beyşehir, Mersin Erdemli, Yozgat Çekerek SYDV vakıf çalışmaları kapsamında 2018 sözleşmeli personel alımı ilanları yayınlandı.

MEMURLAR 09.02.2018, 18:03
4 İlde SYDV Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Valilik bünyelerinde yer alan Afyonkarahisar Bolvadin, Konya Beyşehir, Mersin Erdemli, Yozgat Çekerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma İlçe Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere resmi kamu personeli alımı ilanları yayınlandı.

Konya, Yozgat ve Afyonkarahisar illerine yapılacak olan, Büro görevlisi alımı için yayınlanan ilanlarda belirtilen şartlara göre; En Az 4 Yılık Lisans Eğitimini tamamlamış olmak şartıyla, Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. En az B sınıfı Sürücü Ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabiliyor olmak ve başvuracak adayların vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Mersin Erdemli İlçe SYDV 'de çalıştırılmak üzere alınacak olan muhasebeci alım ilanı başvuru şartları ise: İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak, Microsoft ofis uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek, Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe) bölümlerinin herhangi birinden ve İşletme Fakültelerinden mezun olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ayrıca Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvurular; Konya ilinde yapılacak olan büro görevlisi alımına yapılacak olanlar için 14 Şubat, Yozgat ilinde yapılacak olan büro görevlisi alımı başvuruları 15 Şubat, Mersin iline yapılacak olan muhasebeci alımı için başvurular 19 Şubat, Afyonkarahisar 23 Şubat 2018 tarihine kadar internet üzerinden başvuru işlemlerinin yapılması gereklidir.

Yorumlar (0)