14 İdari Memur Alım Başvuruları Devam Ediyor

Kadrolu 14 memur alımı başvuruları için sözlü sınav yapılacak. Ayrıca 35 yaş sınırı bulunmakta, adaylar başvurularını İnternet ortamında e-posta veya şahsen yapabilmektedirler…

MEMURLAR 16.04.2019, 00:42 16.04.2019, 11:37
14 İdari Memur Alım Başvuruları Devam Ediyor

Başvuruları devam eden memur alımı 14 kişi olarak belirtilmiştir başvuracaklar 35 Yaş üst sınır konulmuş olup KPSS 70 puan şartı aranmaktadır.

Memur alımı gerçekleştirecek olan İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon ihracatçı birlikleri genel sekreterliği memur alım duyurusu yayınlanmıştır. Alınacak personeller uzman yardımcısı ve idari memur olarak alımı yapılmaktadır.

6 Mayıs 2019 mesai bitimine kadar İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon ihracatçı birlikleri genel sekreterliğine şahsen veya posta yolu ile başvuru yapılabilir. Belge ve bilgilerde eksiklik olanlar kesinlikle işleme alınmayacaktır. Belge ve bilgilerini gönderen adaylar aslının aynısı olduğunu taahhüt etmiş sayılacaktır.

Uzman yardımcısı ve idari memur alımı için öğrenim durumu: iktisadi ve İdari Bilimler iletişim ve mühendislik fakülteleri, Siyasal Bilgiler, hukuk, işletme fakültelerinden veya 4 yıllık eğitim veren üniversite fakülteleri uluslararası ticaret, istatistik, kamu yönetimi, ekonomi, ekonometri ve matematik bölümleri mezunlarından alım yapılacak olup başvuruya KPSS 70 puan şartı aranmaktadır.
Uzman yardımcısı kadrosu için ayrılan kişi sayısı 9 olup idari memur kadrosu için ayrılan kişi sayısı 5 olarak belirlenmiştir.

Yukarıda açıklamış olduğumuz kriterler ve alım şartlarına göre yapılacaktır.
Memur alım kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
muhammedçolak 2 yıl önce
benim kaydımı dayapın